Радио Милева

(ФОТО) Наполни 60 години, а мажите се уште лудуваат по неа: Ова се најсекси изданијата на Шерон Стоун!

(ФОТО) Наполни 60 години, а мажите се уште лудуваат по неа: Ова се најсекси изданијата на Шерон Стоун!

Славната актерка Шерон Стоун е една од најпосакуваните жени на светот, а на 10-ти март наполни 60 години.

Холивудската актерка која во текот на својата кариера сними повеќе од 130 филмови и понатаму е сон на бројни мажи, а време е да се потсетиме на нејзините најсекси изданија.

Секако, Шерон најмногу ја паметиме по улогата во „Ниски страсти“, каде ја играше Кетрин Тремел.

Важи за исклучително паметна жена, а нејзиниот коефициент на интелигенција изнесува 148.

Останати вести од Радио Милева