Радио Милева

(ФОТО) Накова славеше роденден и порача: Живеј го животот до максимум!

(ФОТО) Накова славеше роденден и порача: Живеј го животот до максимум!

Македонската старлета Александра Накова славеше роденден.

Облечена во секси црвен фустан кој о истакнува нејзиното деколте, Александра ги дувна свеќичките.

„Живеј го животот до максимум. Нека ми е среќен роденденот“, стои во опис на роденденската фотографија.

Останати вести од Радио Милева