Радио Милева

(ФОТО) Најубавите нозе во Рим по потекло од Србија: Каде и да помине оваа секси мама, мажите паѓаат на нос

(ФОТО) Најубавите нозе во Рим по потекло од Србија: Каде и да помине оваа секси мама, мажите паѓаат на нос

Манекенката Јована Ѓорѓевиќ со својот сопруг, фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ, пред неколку години се пресели во Рим и таму стана една од најпопуларните жени на фудбалери.

Тоа најдобро го докажуваат нејзините верни италијански следбеници на Инстаграм кои редовно оставаат сочни коментари.

Особено на ваквите секси фотографии.Згодната Јована зад себе има две породувања, но според нејзиниот изглед тешко кој би рекол дека тоа е така.

Од нејзинот тело најсилен атрибут и се „километарските“ нозе.

Изгледа како жива кукла, а наодамна фановите ги почести со фотографии од Малдиви. Цветното бикини го истакна секој милиметар од нејзиното згодно тело.

Останати вести од Радио Милева