Радио Милева

(ФОТО) Најпровокативното од Дилара: Ваква не сте ја виделе- по гаќички во кревет!

(ФОТО) Најпровокативното од Дилара: Ваква не сте ја виделе- по гаќички во кревет!

Верните гледачи на турската серија „Парампарче“ ја запознаа Дилара како дама во едно отмено и елегантно издание.

Токму од таа улога актерката Ебру Озкан стегна огромна популарност, која претходно не и ја донесе ниедна од улогите што ги имаше во останатите турски серии.

Поради тоа, Ебру се почесто има понуди за интервјуа и фотосесии во магазини, а на една од нив  позираше во провокативно издание во долна облека.

Погледнете го најпровокативното од Дилара:

Останати вести од Радио Милева