Радио Милева

(ФОТО) На прв поглед е поинаква: Северина повторно ги „напумпа“ усните!

(ФОТО) На прв поглед е поинаква: Северина повторно ги „напумпа“ усните!

Хрватската пејачка Северина Којиќ е една од првите од балканската сцена која стави силикони во усните, а тоа е доста очигледно.

Денес со новите методи на естетска корекција, постојат разни начини за зголемување на усните со инјектирање.

За Северина неодамна се пишуваше дека и треба корекција на усните бидејќи се гледаа дупки, а таа според најновата фотографија очигледно тоа веќе го средила.

Уште на прв поглед пејачката изгледа поинаку, а тоа го забележаа и многу од нејзините следбеници и обожаватели.

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Останати вести од Радио Милева