Радио Милева

(ФОТО) На обожавателите им удри крвта во глава: Нивес Целзиус во црна наметка, а под неа ништо!

(ФОТО) На обожавателите им удри крвта во глава: Нивес Целзиус во црна наметка, а под неа ништо!

Нивес Целзиус на Инстаграм објави фотографија на која позира само во црна наметка и со отворена книга во рацете.

Нивес ја отвори наметката и покажа дека под неа не носи ништо, а во описот напиша само „Ден за книга“.

Нејзините обожаватели не можеа да се задржат, па нижеа коментари како: „Ми зовре крвта кога те гледам, ми удира во глава, го губам паметот“, „Што да се каже, фотографијата говори“ итн…

Dan za ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Целзиус речиси секојдневно практикува да ги возбудува своите следбеници и обожватели кои пак не се штедат да и напишат од сочни, посочни коментари.

Останати вести од Радио Милева