Радио Милева

(ФОТО) На гости кај Елена Стефановска: Марија Шериофовиќ се опушти како да е дома – она што го направи ќе ве шокира!

(ФОТО) На гости кај Елена Стефановска: Марија Шериофовиќ се опушти како да е дома – она што го направи ќе ве шокира!

Српската поп-пејачка Марија Шериофовиќ, деновиве беше во Скопје по повод промоција на голем и прв солистички концерт во Скопје кој е закажан за 17-ти март.

Таа пристигна во Македонија со набиена агенда за појавување пред медиумите, а освен што имаше официјала прес концеренција, таа закажа и неколку гостувања на телевизии.

Па така откако го заврши снимањето во утринската емисија на Канал 5 телевизија, Марија се упати на гости кај водителката Елена Стефановска во емисија „Живот со стил“.

Дека живее со стил и не се грижи ама баш за ништо, покажа со тоа што се опушти во студиото буквално како да е дома.

Имено, по напорниот ден, Марија реши малку да ги ослободи своите стапала и да ги соблече патиките, а згора на тоа и да ги качи нозете на масичката.

-Кога сум добра домаќинка, напиша водителката Елена во описот на објавата која се најде на нејзиниот Инстаграм.

Инаку, денес 09.март ќе се случи промоцијата на новиот сингл на Марија Шерифовиќ „Није љубав то“

Останати вести од Радио Милева