Радио Милева

(ФОТО) На 58 години има нозе да и позавиди и топ модел: Лепа Брена во бело боди ги остави сите подзинати!

(ФОТО) На 58 години има нозе да и позавиди и топ модел: Лепа Брена во бело боди ги остави сите подзинати!

Српската фолк ѕвезда Лепа Брена деновиве го објави долго најавуваниот албум „Зар је важно дал се пева или пјева“ на својот Јутјуб канал и премиерно го претстави спотот за песната „Среќна жена“ кој е уникатен во повеќе нешта.

Имено, на нејзиниот Инстаграм таа се пофали и со нови фотографии по повод албумот, а на едната од нив носи бело боди и впечатлив масивен накит околу вратот.

Јасно е дека на Брена најсилен атрибут се нозете, па дури и на 58 годишна возраст таа покажа нога на топ моде.

Е сега… дали се уште не им се дава на годините или пак фотографот гобро си ја завршил обработката – проценете сами.

Zar je vazno????Bolje ne ,bolje ne

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Останати вести од Радио Милева