Радио Милева

(ФОТО) Мрак на очи: Џенифер Лопез речиси гола шокираше во провокативен костим!

(ФОТО) Мрак на очи: Џенифер Лопез речиси гола шокираше во провокативен костим!

Светската ѕвезда е на турнеја и не престанува да остава без здив!

Џенифер Лопез ги продолжи настапоте по концертот во Дубаи кој предизвика бројни коментари и тоа негативни.

Имено, Џеј Ло своето раскошно тело го вовлече во провокативен сценски костим кој меѓуножјето го прекрива само со една лента.

Фотографијата ја објави на Инстаграм, како и тоа дека ги потсети обожавателите за Денот на благодарноста,зборувајќи за љубовта која ја чувствува кон семејството и пријателите…

Останати вести од Радио Милева