Радио Милева

ФОТО: Моника Белучи со помалата ќерка на прошетка на грчкиот остров Парос

ФОТО: Моника Белучи со помалата ќерка на прошетка на грчкиот остров Парос
Italian actress Monica Bellucci poses during a photocall to promote the 24th James Bond film 'Spectre' on February 18, 2015 at Rome's city hall. AFP PHOTO / TIZIANA FABI (Photo credit should read TIZIANA FABI/AFP/Getty Images)

Моника Белучи си издвои време за уживање. 56-годишната актерка одлета на грчкиот остров Парос, каде беше придружувана од помалата ќерка.

Славната Италијанка беше фотографирана од папараци за време на прошетка со 11-годишната Леони.

На фотографиите, Белучи носи комбинација со цветно здолниште.

Останати вести од Радио Милева