Радио Милева

(ФОТО) Момчето на Нина Сеничар дојде зад сцената на ТЛЗП: Секси фустанот го запали, па не можеше да и одолее!

(ФОТО) Момчето на Нина Сеничар дојде зад сцената на ТЛЗП: Секси фустанот го запали, па не можеше да и одолее!

Вчеравечер заврши четвртата сона на шоуто ТЛЗП.

Во прекрасната атмосфера, Стеван Анџелковиќ славеше победа, а вниманието на медиумите го привлече момчето на водителката Нина Сеничар кој дојде на снимањето.

Иако Нина важи за личност која не сака да зборува за емотивниот живот, изгледа дека зборови не беа потребни бидејќи таа и Џеј Елис, многу „кажаа“ со допирите зад сцената.

Она што не можеше да се види на ТВ екраните, беше тоа што Нина и саканио

т разменуваа нежности, а тоа го „уловија“ папараците и фотографиите веднаш се најдоа на српските медиуми, иако она на Нина можеби нема многу да и годи.

Останати вести од Радио Милева