Радио Милева

(ФОТО) Мокра и секси во проѕирно: Антонија Шола никогаш попровокативна

(ФОТО) Мокра и секси во проѕирно: Антонија Шола никогаш попровокативна

По дуетот со Тоше Проески, тешко кој во Македонија ја заборави хрватската пејачка, текстописец и композитор – Антонија Шола.

Стана и несудена македонска снаа, но со тогашниот избраник ги прекинаа ветувањата и секој тргна по својот пат.

Кога е музиката и кариерата во прашање Шола е неуморна во богатење со музички дела, а на своите бројни обожаватели и следбеници како информации од работата, редовно им покажува и моменти од своето секојдневие во приватноста.

Едно такво секси и досега најпровокативно издание, сервираше на Инстаграм.

A post shared by Antonija Šola (@antonija_sola) on


Легната во џакузи во проѕирна долна облека, Шола ја разбранува машката фантазија.

Останати вести од Радио Милева