Радио Милева

(ФОТО) Милиони лајкови: Џеј Ло направи селфи на скалите и случајно покажа премногу!

(ФОТО) Милиони лајкови: Џеј Ло направи селфи на скалите и случајно покажа премногу!

Џенифер Лопез, иако во петтата деценија изгледа одлично. Како и многу други познати личности, таа исто така користи социјални мрежи, а една фотографија привлече посебно внимание.

Се работи за самоувереноста која Џој Ло ја покажа на скалите. Носи елегантен бел фустан, сепак покажа малку повеќе отколку што сакаше.

Нејзиниот задник излезе во фокус, но на нејзините обожаватели и следбеници тоа  им се допадна. Џенифер доби повеќе од 1,7 милиони лајкови за оваа фотографија, а имаше повеќе од 10 илјади коментари.

“Прекрасна”, “Прекрасна”, “Неверојатна си” … се само дел од комплиментите што ги доби Лопез на сметка на изгледот

Останати вести од Радио Милева