Радио Милева

(ФОТО) Милица Тодоровиќ ја нарекоа дебела, а сега се соблече по танга и покажа дека вишокот и е само во задникот!

(ФОТО) Милица Тодоровиќ ја нарекоа дебела, а сега се соблече по танга и покажа дека вишокот и е само во задникот!

За српската пејачка Милица Тодоровиќ во медиумите од регионот се појавија коментари дека се здебелила и има психички проблеми, но таа не се огласи по ваквите пишувања, туку напротив реши да ги игнорира.

Милица периодов прави пауза во кариерата и ги одмара гласните жици, но според она што го објавува на социјалните мрежи, изгледа дека и недостига летото и топлите денови.

Таа објави досега невидена фотографија од плажа, на која позира седната во песокот и свртена со задникот кон објективот.

Можеби ваквата објава беше и одговор на провокативните написи со килограмите, а како возврат имаше само да им покаже со што располага.

Останати вести од Радио Милева