Радио Милева

(ФОТО) Мажите воздивнуваат по Нина Сеничар, а погледнете само како изгледа нејзината мајка!

(ФОТО) Мажите воздивнуваат по Нина Сеничар, а погледнете само како изгледа нејзината мајка!

Атрактивната водителка Нина Сеничар важи за една од најубавите познати дами во Србија, а за нејзиниот изглед секојдневно има информации во регионалните медиуми.

Нина Сеничар ја водеше последната сезона на емисијата „Твоето лице звучи познато“, а нема сомнеж дека многу мажи баш поради неа го гледаа ова шоу, а за нејзините секси изданија се пишуваше многу.

Сега Нина одлучи да покаже како изгледа нејзината мајка Славица, а евидентно е дека и двете може да се пофалат со несекојдневна убавина.

Нина и нејзината мајка отпатуваа во Англија, а ги послужи времето, па стигнаа да ги посетат сите знаменитости што посакуваа.

Останати вести од Радио Милева