Радио Милева

(ФОТО) Мажите и паѓаат на колена: Катарина Грујиќ ги распушти немирните гради!

(ФОТО) Мажите и паѓаат на колена: Катарина Грујиќ ги распушти немирните гради!

Пејачката Катарина Грујиќ објави фотографија од која им застана здивот на припадниците на посилниот пол.

Пејачката неодамна ја прекина љубовната врска во момчето, па замина на одмор во Грција.

Катарина на сите им го покажа новото издание, кое наиде на море од коментари.

Позираше во секси дневна комбинација, од која испаднаа немирните бујни гради. Ги нагласи физичките атрибути, а комплиментите и сочните фантазии на следбениците се нижеа.

-Бакнежи за „хејтерите“, порача пејачката.

Kisses for #haters ??? Večeras, “ZADRUGA” , ludnica.

A post shared by Katarina Grujić (@katarinagrujic.doll) on

Останати вести од Радио Милева