Радио Милева

(ФОТО) Македонската пејачка има задник како Џеј Ло, а кога ќе ги видите нејзините челични стомачни ќе зинете!

(ФОТО) Македонската пејачка има задник како Џеј Ло, а кога ќе ги видите нејзините челични стомачни ќе зинете!

Поминаа неколку години откако згодната прилепчанка, пејачката Оливера Ѓоргоска, замина во Америка каде целосно се посвети на усовршувањето на музиката.

Веројатно туѓината ептен и годи, па нема намера да се врати на домашен терен.

Откако замина, Оли и тоа како се промени визуелно, па од атрактивна девојка, се претвори во жена лавица.

Покрај музиката, пејачката е доста посветена на одржување на својата фигура, кондиција и форма, а од резултатите кои ги покажува на социјалните мрежи, домашните медиуми не ретко ја споредуваат со светската дива Џенифер Лопез.

Овој пат на своите следбеници и пријатели им ги покажа „челичните“ стомачни мускули, а за камерата подобро да ги долови, таа облече две различни комбинации, една во здолниште, а друга во панталони, споени со црвена маичка од која фокусираше на стомакот.

Мора да признете дека Оливера е вистинска бомба, македонска ама на американско тло.

Останати вести од Радио Милева