Радио Милева

(ФОТО) Мајката на Каја Остојиќ има 59 години, но тешко кој би поверувал!

(ФОТО) Мајката на Каја Остојиќ има 59 години, но тешко кој би поверувал!

Пејачката Катарина Остојиќ Каја изгледа феноментално , а со тоа ќе се сложат многумина.

Атрактивната бринета редовно вежба, води сметка за исхраната, но изгледа дека убавината едноставно е во гените.

Имено, нејзината мајка Смилјана Остојиќ подеднакво воодушевува со својот изглед како и ќерка си. Оваа убава русокоса неодамна наполни 59 години, но тешко кој би посверувал во тоа.

Смилјана ја красни убавата насмевка, негуваната кожа, а со тоа се пофали нејзината ќерка Каја која по повод роденденот и подари сет козметика.

Останати вести од Радио Милева