Радио Милева

(ФОТО) Мадона ги покажа пупките и шокираше во непримерно издание!

(ФОТО) Мадона ги покажа пупките и шокираше во непримерно издание!

Што се случи со кралицата на поп- музиката, па постојано изненадува во нови шок изданија?

Фановите ширум светот се загрижени за пејачката Мадона, бидејќи секоја нејзина постапка е непримерна.

Мадона овој пат објави фотографија на која е гола, а брадавиците ги прецрта со црни линии за да се придржува до правилата за споделување голотија на социјалните мрежи.

Ѕвездата и автор на многу познати хитови ги загрижи обожавателите бидејќи напиша дека нема пријатели во „хаштагот“ на објавата.

Очигледно промените не се добри, а и оние кога е нејзиното лице во прашање од пластичните операции кои се евидентни.

Мадона оваа година полни 60, но годините за нема не претставуваат никаква препрека во било што.

Останати вести од Радио Милева