Радио Милева

(ФОТО) „Мачко, гориш се пред себе“: Мелита повторно предизвика пожар на Инстаграм – половината ја истанчи како на тинејџерка!

(ФОТО) „Мачко, гориш се пред себе“: Мелита повторно предизвика пожар на Инстаграм – половината ја истанчи како на тинејџерка!

За поранешната водителка Мелита Ракиќевиќ не смее да помине ден без провокација на социјалните мрежи, а следбениците подготвено реагираат на нејзините жешки фотографии во сексапилни изданија.

Со текот на годините Мелита доста се трансформираше во поглед на изгледот, а од ден на ден изгледа се послабо. Деновиве Мели фокусира на својата половина на која очигледно доста се потрудила за да ја доведе со совршенство – сега има тенок струк како на тинејџерка, кој би било штета да го покрие.

За да се види она што е убаво за око, таа облече краток топ, кожени хеленки со принт и тренди макси тексас јакна во која изгледа модерно и впечатливо.

-Мачко, гориш се пред себе, напиша еден од нејзините следбеници кои не додржа да не напише свое мислење за она што го видоа.

Каков еликсир пие Мели за да изгледа вака, не знаеме, но дека е задоволна и полна со самодоверба од резултатите, е повеќе од евидентно.

Останати вести од Радио Милева