Вистаграм

ФОТО: Линдзи Вон одзади… на Инстаграм

ФОТО: Линдзи Вон одзади… на Инстаграм

Една од најдобрите скијачки на сите времиња, Линдзи Вон повторно ги „запали“ социјалние мрежи.

Американката нема проблем да објавува свои провокативни фотки, а последната ја објави од егзотична дестинација на која во прв план е нејзиниот брутално добар задник.

„Понекогаш имаш среќа, па работата воопшто не се чини како работа. Благодарна сум на приликата да бидам на оваа фантастична авантура и не можам да дочекам да ја поделам со вас“, напиша Линдзи на Инстаграм.

Фотографијата очекувано веднаш доби стотици илјади лајкови… Дали Ви се допаѓа и Вам?