Радио Милева

(ФОТО) Кусо боли глава: Елена ултра секси на роденден кај ќерката на Весна Бејби, а ништо помалку впечатливи не беа и Каролина и Михаил

(ФОТО) Кусо боли глава: Елена ултра секси на роденден кај ќерката на Весна Бејби, а ништо помалку впечатливи не беа и Каролина и Михаил

Пријателите на мама Бејби, се пријатели и на нејзината ќеркичка Мина, која вчеравечер го прослави својот 13-ти роденден.

А роденден како роденден, не минува без оние кои ни се драги и ги сакаме, а Мина и Бејби имаат доста во нивниот живот.

Меѓу нив беа и Елена Ристеска и Каролина Гочева со нејзиниот сопруг Михаил. По тој повод Елена се дотера во ултра секси минималистичко издание од црно сако и мини здолниште,а пак Каролина беше нешто по кежуал со спортска блузичка и во спој со сопругот кој имаше впечатливо капче на главата.

Еве ги и фото спомените:

Останати вести од Радио Милева