Радио Милева

(ФОТО) Крвта не е вода: Ќерката на Хелена Роза гордо се пофали со раскошот наследен од мама!

(ФОТО) Крвта не е вода: Ќерката на Хелена Роза гордо се пофали со раскошот наследен од мама!

Хелена Роза заедно со саканиот Игор, синчето Тиан, ќерката Кјара и нејзиното момче, пред неколку месеци беа во посета на родната Македонија, а откако ја наполнија својата душа и срце со љубовта од најсаканите, повторно му се вратија на Нов Зеланд каде живеат веќе неколку години.

Убавата наследничка на Хелена, ќерката Краја, веќе е доволно зрела за да има и момче, со кое постојано е во потрага по нова авантура.

Сонцето силно свети и грее во Нов Зеланд, а Кјара не ја пропушта приликата да се разголи на плажа, и да го покаже тоа на Инстаграм.

Се соблече со секси бикини од кое ги покажа бујните атрибути и потврди дека освен згодното тело и провокацијата ја наследила од мама.

Ем убава, ем згодна, а згора на тоа и заљубена во најубавите години од младоста.

Останати вести од Радио Милева