Радио Милева

(ФОТО) Кожата и виси, ребрата и се бројат: Познатата актерка во језиво издание!

(ФОТО) Кожата и виси, ребрата и се бројат: Познатата актерка во језиво издание!

Новите фотографии од актерката кои се појавија во светските медиуми, ја шокираа јавноста и наедно потврдија дека анорексијата е посилна од познатата русокоса.

Тара Рид има 42 години и важеше за една од најубавите актерки, а тогаш почна да станува се послаба и послаба, и се појавија приказните дека боледува од анорексија.

Папараците сега ја фотографираа додека е на одмор, а нејзиното тело е во катастрофална состојба. Силиконите додуша и стојат на вистинското место, но кожата и виси, а ребрата и се бројат.

Ова е тажната слика на анорексијата:

Останати вести од Радио Милева