Радио Милева

(ФОТО) Коко Ти се капеше заедно со свињи, а тоа изгледаше вака!

(ФОТО) Коко Ти се капеше заедно со свињи, а тоа изгледаше вака!

Американската старлета со српско потекло, Коко ти, заедно со сопругот Ајс Ти и ќеркичката Шанел замина на одмор на одмор на Бахамите.

Провокативните фотографии со облините на Коко воопшто не беа изненадување, туку тоа на таа имаше необично искуство и се капење заедно со свињи.

Во описот на фотографиите напиша дека и било пострашно да го прави тоа со свињите, отколку во водата да пливале ајкули.

A post shared by Coco (@coco) on

-Ако одите на бахами, морате да го пробате ова искуство, препорача Коко.

Останати вести од Радио Милева