Радио Милева
сочувана, како млада девојка...

ФОТО: Кој би рекол? Елизабет Харли изгледа одлично и на 56 години!

ФОТО: Кој би рекол? Елизабет Харли изгледа одлично и на 56 години!

Елизабет Харли позираше во бикини и го покажа телото од соништата.

Познатата актерка позираше во бикини и уште еднаш покажа дека изгледа фантастично и на 56 години.

Таа топлите денови ги поминува во Велика Британија.

Фановите се воодушевени од нејзиниот изглед и ѝ коментираат дека за неа годините се само бројка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Харли е во фит форма бидејќи секое утро станува околу 7:30 часот и прави чучњеви додека ги мие забите. Истата рутина ја повторува и навечер. По појадокот се шета со нејзините кучиња, таа смета дека прошетката ѝ го забрзува пулсот и поттикнува согорување калории.

Вежба пилатес и јога и се храни здраво.

Останати вести од Радио Милева