Радио Милева

(ФОТО) Кој би рекол дека е мајка на три деца: Елена Велевска во црно бикини покажа дека е риба ипол!

(ФОТО) Кој би рекол дека е мајка на три деца: Елена Велевска во црно бикини покажа дека е риба ипол!

Со стартот на летото на фолк пејачката Елена Велевска не и се чекаше многу за да се искапи во море, па ги спакува куферите и замина на југ, иако дома си го има Охридско.

Елена важи за дама која посветува доста на својот физички изглед, а за тоа какви резултати направила од теретана зимово, сега дојде ред да покаже.

Имено, таа позираше на плажа во секси црно бикини кое ја истакна нејзината витка линија, рамниот стомак и тенките нозе.

Самоуверена и полна со себе, Велевска шармантно позираше пред задолжениот фотограф/ка .

Кој би рекол дека оваа „риба“ е мајка на три деца?

фото:instagram

Останати вести од Радио Милева