Радио Милева

(ФОТО) Кој би го познал: Спејко со својот изглед го фрли во сенка дури и задникот во танга на својата сакана!

(ФОТО) Кој би го познал: Спејко со својот изглед го фрли во сенка дури и задникот во танга на својата сакана!
фото бојан стоилковски

Дамите секогаш имаат предност, а некогашниот победник во реалното шоу „Големиот брат“, кумановецот Дарко Петковски-Спејко, како вистински џентлмен во прв план ја остава да доминира неговата понежна половина – сексапилната струмичанка Љупка Митрова.

И реално покрај таков раскош и провокација, тешко кој може да ја фрли во сенка актуелната модна блогерка која редовно ги полни социјалните мрежи со своите разголени фотографии.

Можеби не беше намерно, но Спејко овој пат ја засени својата сакана со променетиот изглед.

Имено, Дарко редовно го гледаме во комбинации од такви во спортска облека, до елегантни, со нови фризури, коса врзана во опавче, зачешлана наназад…

A post shared by D A R K O S P E J K O (@spejko) on

Но, овој пат тој облече ултра куси панталони, а косата ја пушти и покажа едно поразлично издание од себе кое им се допадна на неговите следбеници.

A post shared by D A R K O S P E J K O (@spejko) on


Во меѓувреме пак, Љупка ништо не остави на случајноста. Таа пак, уште еднаш ја покажа својата раскошна позадина во танга костим за капење, глетка која е позната.

Баш затоа, Спејко беше оној што овој пат ја имаше доминацијата на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева