Радио Милева

(ФОТО) Кога Џеј Ло ќе го напрчи фамозниот задник, мажите губат контрола!

(ФОТО) Кога Џеј Ло ќе го напрчи фамозниот задник, мажите губат контрола!

Иако се приближува до шестата деценија од животот, Џенифер Лопез изгледа фантастично!

Тоа ни го покажа со уште една фотка со која повторно го запали интернетот.

Имено, Џенифер на својот Инстаграм објави снимка од еден едиторијал на кој таа е главна ѕвезда. На снимката е во костим за капање, па во шорцеви и до израз доаѓа нејзиното убаво тело.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Видеото за само три дена го погледнаа повеќе од 4 милиони луѓе, а коментарите се дека Џеј Ло изгледа како да има 28, а не 48 години.

 

Останати вести од Радио Милева