Радио Милева

(ФОТО) Кога Цеца во вакво издание посакува добро утро, Инстаграм се руши!

(ФОТО) Кога Цеца во вакво издание посакува добро утро, Инстаграм се руши!

Цеца Ражнатовиќ е ретко активна на социјалните мрежи, но затоа секоја нејзина објава наидува на воодушевување од фановите и крева прашина во медиумите.

Овој пат, фолк дивата им посака добро утро на фановите со „селфи“ кое за помалку од пет минути доби повеќе од 2 илјади лајкови и голем број комплименти.

-„Најубава“, „Совршена“, „Лепото“, се само дел од коментарите кои се најдоа во прилот на новата фотографија, па малку се зборови колку таа е влијателна во виртуелниот свет.

Сигурно не изгледа вака кога ќе се разбуди од спиење, но затоа напиша дека за ваков изглед мора да се поработи.

Останати вести од Радио Милева