Радио Милева

(ФОТО) Ќе поцрвенете од срам: Сека Алексиќ ги извади градите од проѕирната ноќница!

(ФОТО) Ќе поцрвенете од срам: Сека Алексиќ ги извади градите од проѕирната ноќница!

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ пред концертите кои ги закажа за месец април во Србија, реши да акумулира енергија на зимување на Златибор.

Имено, таа моментално е заедно со сопругот и малиот Јаков, а се сместени во луксузен апартан кој преку повеќе фотографии им го покажа на следбениците на социјалната мрежа Инстаграм.

По пристигнувањето се пофали со амбиентот каде се сместени, но следното утро кога се разбуди, реши да направи една фотосесија додека се уште носи секси ноќница, а под неа нема долна облека.

За убаво да ги долови бујните гради, камерата од мобилниот ја позиционираше во птичја перспектива, а од финалниот резултат ќе поцрвенете.

Сека едноставно ниеден ден не може да го помине без провокација, особено кога пред концертот мора да биде во фокусот на вниманието.

Останати вести од Радио Милева