Радио Милева

(ФОТО) Кипат облините: Сека Алексиќ само по долна облека ги распамети мажите!

(ФОТО) Кипат облините: Сека Алексиќ само по долна облека ги распамети мажите!

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ наскоро ќе го објави новиот сингл, а судејќи според новите објави на нејзиниот Инстаграм, спотот ќе биде доста интересен, а особено ќе им се допадне на припадницеите од посилниот пол.

Сека ја заскокотка машката фантазија во провокативна долна облека од која ги истакна бујните гради, па и овој пат порај новиот спот, дополнително ја засилува својата актуелност за претстојниот концерт.

[email protected]

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on


Српската естрада не ја заобиколкува провокацијата, а Сека е вистинска професионалка во тоа.


Спотот за песната „Ослободи ме“ пејачката ќе го претстави многу наскоро, а истиот ќе биде и најава за концертот на 14-ти април во „Штарк Арена“.

Останати вести од Радио Милева