Радио Милева

(ФОТО) Кендал Џенер како и сестрите позираше гола, но за еден детаљ од нејзиното тело се смее цел свет!

(ФОТО) Кендал Џенер како и сестрите позираше гола, но за еден детаљ од нејзиното тело се смее цел свет!

Кога некоја сестра од кланот Кардашијан- Џенер позира гола, тоа секогаш привлекува внимание.

Овој пат такви голи фотографии понуди 22 годишната манекенка Кендал Џенер.

@sashasamsonova

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Таа позираше сосема гола пред објективот на фотографот Саш Самсон кој работеше и со нејзинитесестри. Сепак, нешто необично се случи со фотографиите, па Кендал има повеќе од чудни прсти на нозете, а фановите тоа веднаш го забележаа, па почнаа да пишуваат секакви коменатри.

@sashasamsonova

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


-Што и е на стапалата; Вриштам од смеа; Уваба е, ама ова е смешно – гласат само дел од коментарите на сметка на прстите на  Кендал.

Останати вести од Радио Милева