Радио Милева

(ФОТО) Катастрофа: Рада Манојловиќ без срам се појави во непристоен стајлинг во своето поранешно училиште!

(ФОТО) Катастрофа: Рада Манојловиќ без срам се појави во непристоен стајлинг во своето поранешно училиште!

Пејачката Рада Манојловиќ изминатиот викенд го посети својот роден крај, а причината за тоа беше доделувањето на плакета од основното училиште каде таа израсна и учеше.

Имено, Рада доби признание како естраден уметник дека помогнала во афирмацијата на установата во своето родно место.

Поводот беше убав ама Рада тотално ја погреши комбинацијата во која се појави.

Оние подобро модно упатените знаат дека хеланките не се носат како панталони, освен ако не е за спортување.

Вака облечена, Рада беше тотално непристојна пред присутните иако не беше разголена.

Останати вести од Радио Милева