Радио Милева

(ФОТО) Карлеуша доби награда за женски артист на годината: На настанот немаше погола од неа!

(ФОТО) Карлеуша доби награда за женски артист на годината: На настанот немаше погола од неа!

Вчеравечер се одржа манифестасијата организирана од српскиот магазин Стори каде на едно место се собраа највлијателните од српскиот шоу бизнис.

Црвен килим, многу камери и пемпа, а секако меѓу тоа не изостана и популарната пејачка Јелена Карлеуша која предизвика најголемо внимание.

Јелена ја освои нагрдата за најдобар женски артист на годината, а на настанот се појави во ултра провокативно издание од кое ги покажа најраскошните артибути- задникот и градите.

На лицето беше прекриена со црна мрежа, но сепак доминираше со разголените делови на себе.

Фотографиите од случувањето се најдоа на нејзиниот Инстаграм каде се пофали за добиенто.

Останати вести од Радио Милева