Радио Милева

(ФОТО) Јована и Жељко имаат балкон од милион долари!

(ФОТО) Јована и Жељко имаат балкон од милион долари!

Познатата балканска музичка ѕвезда Жељко Јоксимовиќ вчера ја промовираше својата нова песна “Милиметар”, а денес го најавува својот голем концерт во Скопје кој ќе се одржи на 11-ти ноември во Вип Арената Борис Трајковски.

Неговата концертна турнеја веќе започна, а по успешниот настап како и секој човек Жељко посака да си се одмори во својот дом, да ги протегне нозете и да се наполни со сончева енергија на балконот од својот дом.

Во таква положба го улови сопругата Јована Јоксимовиќ која во описот на фотографијата напиша дека тоа е нивниот балкон, а нејзиниот сопруг ужива по концертот.

Според приложеното може да се заклучи дека познатите сопружници имаа тераса која секој би ја посакал за одмор и релаксација.

Останати вести од Радио Милева