Радио Милева

(ФОТО) Јавноста никогаш не ја видела вака секси: Шехерезад се разголи во бикини!

(ФОТО) Јавноста никогаш не ја видела вака секси: Шехерезад  се разголи во бикини!

Ѕвездата од серијата „Илјада и една ноќ“ Бергузар Корел досега не сме ја виделе во разголено издание, но топлата сезона ја донесе вистинската прилика за тоа.

Турската актерка со години плени на ТВ екраните со својата атрактивност и убавина.

Никогаш немала проблем со вишокот килограми, што најмногу се гледаше на телевизија. Во бикини не можете ништо да сокриете, а во такво издание актерката покажа дека е во совршена форма…

А е ве го и Султанот разголен на плажа:

 

Останати вести од Радио Милева