Радио Милева

(ФОТО) Интернетот прегоре: Српската пејачка „мртва ладна“ се фотографираше без гаќички!

(ФОТО) Интернетот прегоре: Српската пејачка „мртва ладна“ се фотографираше без гаќички!

Пејачката Дуња Илиќ со години не престанува да ја шокира јавноста на разни начини, а сега тоа го направи  со експлицитна голотија.

Дуња во оваа прилика се позираше без гаќички, свртена одзади со грб, за да се види она што треба – бујниот раскошен задник без ништо на него.

Нема лага, чиста вистина! Се гледа се што треба во крупен план. Голиот задник, директно пред очите на следбениците.

За неа од не е првпат, но изгледа дека до толку провокативна и директна, досега не била.

Фотографијата без цензура можете да ја погледнете на нејзиниот Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева