Радио Милева

(ФОТО) Интернетот гори: Инди во проѕирна маичка едвај ги задржа градите!

(ФОТО) Интернетот гори: Инди во проѕирна маичка едвај ги задржа градите!

Индира Арадиновиќ е долги години присутна на српската сцена, а иако некогаш правшe „излети“ во музичкиот правец, сепак го задржа својот препознатлив визуелен печат.

Една од нешта по кои е препознатлива е нејзината долга црна коса, но покрај косата како грива, тука се и нејзините раскошни гради.

Имено, Инди деновиве објави фотографија која го „запали“ Инстаграм .

Иако избра секојдневна комбинација, нејзините огромни гради не можеше да ги „спакува“ во мрежестата блузичка , па и тоа како ги привлече погледите, особено кај мажите.

Погледнете и ќе ви стане јасно зошто е тоа така:

Останати вести од Радио Милева