Радио Милева

(ФОТО) Хана и Катја заедно: Беквалац објави неодолива фотографија од ќерките!

(ФОТО) Хана и Катја заедно: Беквалац објави неодолива фотографија од ќерките!

Децата и семејството се најголемото богатство што може да го има човекот, а пејачката Наташа Беквалац горделиво покажува колку е богата, во срцето и во домот.

Таа неодамна се породи со втората ќерка која го дови името Катја, а нејзината сестра Хана и тоа како е среќна што си доби сестричка и друшка во животот.

Moje dve ćerke????????Hana &Katja?????

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Убавата новосадска пејачка на својот Инстаграм ја објави неодоливата фотографија за која доби бројни коментари од следбениците.

Останати вести од Радио Милева