Радио Милева

(ФОТО) Градите на Сека Алексиќ не ги собира во костимот, а облините ќе го прелеат домашниот базен

(ФОТО) Градите на Сека Алексиќ не ги собира во костимот, а облините ќе го прелеат домашниот базен

Сека Алексиќ си има приватен – домашен рај.

Таа на својот имот во дворот има голем базен каде редовно во топлиот период се релаксира и поминува доста време.

Кога малиот Јаков спие мама има време да се фотографира, да избере секси костим за капење и да почне со дневна доза позирање.

Oвој пат ги почести своите бројни следбеници со провокативни фотографии од кои доминираат нејзините бујни гради и раскошните облини.

А крајниот резултат на кадрите изгледа вака:

❣?☀ #nastajaslikanajbolje

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Останати вести од Радио Милева