Радио Милева

(ФОТО) Градите испаднаа: Карлеуша дојде на снимање во „Гранд“ во премала маичка!

(ФОТО) Градите испаднаа: Карлеуша дојде на снимање во „Гранд“ во премала маичка!

Јелена Карлеуша деновиве направи доста шокантни фотографии во провокотивна облека, а сега одлучи на снимањето на „Гранд“ да гојде во премал „топ“ од кој и испаднаа градите.

Кој знае како го поминала целиот ден вака, но едно е јасно – ова сигурно не и се случило ненамерно на пејачката.

✌?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Се што прави Јелена Карлеуша е добро смислено, па така и овој стајлинг.


Така што подиспаднатите гради за неа речиси и да не се некаква провокација или голотија.

Останати вести од Радио Милева