Радио Милева

(ФОТО) Гори Инстаграм: Пријовиќ сакаше да се пофали каков тен добила на Тајланд, па мораше да се соблече гола!

(ФОТО) Гори Инстаграм: Пријовиќ сакаше да се пофали каков тен добила на Тајланд, па мораше да се соблече гола!

Александра Пријовиќ до неодамна беше на семејниот одмор на семејството Живојиновиќ во Тајланд, а по луксузното патување откако се врати во Србија, сакаше да ги покаже резултетите од сончањето.

За тоа мореше да се соблече, па за поубаво да покаже каква боја фатила, се покри само со наметка, ги стисна бујните гради и ги прекрсти нозете.

По ваквата провокативна поза, речиси никој не обрна внимание на тенот, туку на бујните гради кои пејачката добро знае како да ги истакне.

Имено, Александра Пријовиќ со текот на времето се повеќе преферира да им парира на некои од  своите колешки на српската естрада, за кои без голотија како да не направиле ништо.

Останати вести од Радио Милева