Радио Милева

(ФОТО) Друго и не знае да направи: Светот повторно „нурна“ во интимата на голата Ким Кардашијан!

(ФОТО) Друго и не знае да направи: Светот повторно „нурна“ во интимата на голата Ким Кардашијан!

Ким Кардашиан почестила милион фанови ширум светот со поглед на тоа како ќе изгледа рекламата за нејзиниот нов парфем, а фотографиите направиле невиден хаос, како на светските портали, така и на социјалните мрежи.

Откако во вторникот во јавноста пуштила фотографија од само еден дел од своето тело, Ким сега објавила фотографии на кои се гледа цела, а на една фотографија нејзиното тело е покриено само со тенок слој на глина.

И додека едната од фотографиите до некаде е цензурирана со глина, иако се се гледа многу јасно, на другите преку својата кожа нема баш ништо.

A post shared by KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance) on

“Направивме калап на моето тело и по него направивме шише за парфемот”, напишала Ким.

За се била задолжена уметничката Ванеса Бикрофт, која, сосема јасно, знаеле што прави.

Останати вести од Радио Милева