Радио Милева

(ФОТО) Динамит за машкиот мозок: По танга на планина – девојката на Спејко го запали Банско!

(ФОТО) Динамит за машкиот мозок: По танга на планина – девојката на Спејко го запали Банско!

Струмичката модна блогерка и девојка на Дарко Спејко, Љупка Митрова, е махер во провокација.

Иако и пред да стане актуелна во медиумите, Љупка беше доста популарна на Инстаграм, сега таа актулност долнително се засили, а за тоа секако се заслужни нејзините разголени фотографии.

За Љупка очигледно е и повеќе од јасно дека голотијата секогаш привлекува поголемо внимание, па ништо не остава на случајноста. Секогаш е добро подготвена со сексапилен стајлинг и смислена поза од која го истакнува најсилниот атрибут – задникот.

Деновиве Љупка Митрова со семејството е на зимуввање во познатиот ски центар Банско во Бугарија, а пак Спејко за тоа време ги полни батериите по малку рекламирајќи ги модните брендови кои го спонзорираат.

Неговата сакана сега има потреба само од уживање, а за сликовито да покаже како изгледа тоа, објави жешка фотографија на својот профил.

Имено, додека се опушташе во еден од отворените базени во луксузниот хотел, Љупка го напрчи бујниот заник во танга, а за тоа ангажираше и некој убаво да го долови кадарот.

По ваквата објава Спејко не пропушти да реагира со срценце, но и многуте припадници на посилниот пол чиј разум ги натера да напишат од сочни, посочни коментари!

Останати вести од Радио Милева