Радио Милева

(ФОТО) Денес е главна во спотот на сопругот, а вака некогаш доминираше Сања Николиќ – од разголена до гола!

(ФОТО) Денес е главна во спотот на сопругот, а вака некогаш доминираше Сања Николиќ – од разголена до гола!

Секој период од животот си го носи своето време, а нашата позната поранешна ТВ водителка, модел и мисица и текстописец Сања Николиќ, имаше и повеќе од 5 минути слава во Македонија, но и Бугарија.

Денес е целосно посветена на работата како менаџер во својата маркетинг аенција, но исто така е предана сопруга на Марко Маринковиќ-Слаткар.

Се до нивната свадба, па и по истата, Сања како да беше во медиумска излегала, но периодов некако повторно почна да се појавува во медиумите, па и да застане на снимање пред камера како што тоа го правеше некогаш.

Имено, таа е главната ѕвезда во спотот на Слаткар за „Луда романтика“ кој неодамна го снимаа во Италија.

Доколку не се сеќавате, Сања во 2000 година беше прогласена за Мис на Македонија, а ако денес позира и се снима закопчана до грло, некогш знаеше повеќе да се разголи, па дури до гола кожа.

Како изгледаа тие жешки моменти од оваа македонска убавица, се потсетуваме во продолжение:

Останати вести од Радио Милева