Радио Милева

(ФОТО) Да не им веруваш на очите: Карлеуша направи нешто сосема неочекувано во „Ѕвездите на Гранд“

(ФОТО) Да не им веруваш на очите: Карлеуша направи нешто сосема неочекувано во „Ѕвездите на Гранд“

Кон крајот на минатата сезона на популарното регионално музичко шоу „Ѕвезите на Гранд“, поп-ѕвездата Јелена Карлеуша се појави облечена во бело сако со златни копчиња и ѕвонарки за кои медиумите пишуваа дека ја копирала Цеца Ражнатовиќ, бидејќи и таа своевремено го носеше истиот модел на костум.

Познато е дека Јелена секојдневно посветува големо внимание на изгледот и не си дозволува да облече ниту исти обувки, а не пак облека.

Сепак, и таа направи отстапка од своето правило и за чудо повторно ја облече истата комбинација. Оние кои постојано ја следат сигурно го забележаа ова.

-Стилот е рефлексија на твојот став и личност. Не можеш да ја фотошопираш својата личност, напиша Карлеуша во описот на фотографија, а за тоа секако доби лавина од коментари и лајкови, но никој не спомена дека повторно носи исто.

Останати вести од Радио Милева