Радио Милева

(ФОТО) Целосно голи гради, целулит и сало: Таа е познато ТВ лице, а ја „уловија“ во скандалозно издание!

(ФОТО) Целосно голи гради, целулит и сало: Таа е познато ТВ лице, а ја „уловија“ во скандалозно издание!

Таа стана позната по учеството во „Големиот брат“, а поради своите испади во јавноста последниве неколку дена е мета на критика.

Лиса Елптон е позната британска ријалити ѕвезда која моментално летува во Шпанија. Таму папараците буквално ја следат, па затоа направија фотографии кои ни малку не се ласкави.

Додека Лиса ужива фотообјактивите фокусираа на нејзините голи гради, но и целулитот и вишокот килограми.

Јасно е дека деновиве Лиса не само што ќе ги полни таблоидите во Англија, туку и низ светот.

Foto: Profimedia

Останати вести од Радио Милева