Радио Милева

(ФОТО) Цеца во пеколно жешко издание го побрака интернетот!

(ФОТО) Цеца во пеколно жешко издание го побрака интернетот!

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ одлучи дека, пред да го објави спотот за дуо песната “Лажов ноторни” со Саша Матиќ, ќе ја разбранува имагинацијата на публиката со фотографии од снимањето кои како и обично направија вистински хаос на социјалните мрежи.

Најголемо внимание кај машката публика ја привлече нејзината фотографија каде градите се во преден план, а оваа доза на сексапил  беше доволна за да ја разбуди фантазијата на нетрпеливите обожаватели, кои со нетрпение ја чекаат премиерата  на новото видео.

Цеца вечеравечер им вети на нејзините бројни обожаватели дека спотот на песната на нејзиниот официјален канал, ќе се најде денеска на пладне.

Останати вести од Радио Милева