Радио Милева

(ФОТО) Цеца бара помош од полиција: И се закануваат со голи фотографии!

(ФОТО) Цеца бара помош од полиција: И се закануваат со голи фотографии!

На фотографијата која кружи на социјалните мрежи се гледа гола жена, за која се шпекулира дека наводно е фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ како лежи , а маж ги масира нејзините голи гради.

Луѓето кои објавија, се заканувале дека ќе објават уште. Пејачката поради тоа наводно минува низ агонија, па случајот го пријавила во полиција, пишуваат српските медиуми.

-Реши да ги преземе нештата во свои раце. Прво со полицијата, а потоа на разговор со администраторот на Инстаграм и Фејсбук и дури социјални мрежи кои споделуваат нејзини голи фотографии. И минатата година минуваше низ слична ситуација, само тогаш не им придаваше значење, пишува таблидот.

Останати вести од Радио Милева